Tuborg GREEN
empty:general/phones_bottom

Tuborg - це популярне і улюблене пиво мільйонів людей в більш ніж 70 країнах світу. Це напій незалежних, впевнених у собі людей, які насолоджуються життям зі смаком і легко приймають найновіші тенденції суспільства. Пиво Tuborg має тонкий, неповторний легкий смак. Штрихи стилю - в новаторстві підходів, відкритості марки і неупередженості до стереотипів.

«Tuborg GREEN» - це найбільш вдалий початок будь-якої вечірки, на якій нікому не доведеться сумувати! Легке і освіжаюче пиво в дуже стильній пляшці з музичною пробкою, яка гарантує завзятий свист - початок кращих миттєвостей твого життя! Просто потягни за кільце! 

Рассказать друзьям:
Другие события
Sam’s & Jack. Brothers of the grill Sam’s Steak House вводит мировые традиции барбекю
Бренд- шеф ресторана "Buddha-Bar" приглашает попробовать обновленное меню! В новом летнем сезоне в меню представлены блюда из европейской кухни и паназиатские хиты в авторской версии бренда-шефа
Новые ланчи в Sam’s Steak House Ждем вас на ланчи с 12:00 до 16:00 в будни. Теперь мы предлагаем три вида на выбор:
Дегустация виски The Macallan, Highland Park и Naked Grouse Друзья, у нас появилась новая дегустация синг молтов. Четыре абсолютно разные сеты, которые раскрывают вкус виски The Macallan, Highland Park и Naked Grouse.
Все события Архив событий