рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Фотогалереї
ТРЕТЯ ВЕЧЕРЯ НА ЧЕСТЬ 20-РІЧЧЯ UFW 30 січня в ресторані «Липський» відбулася третя із серії закритих вечерь на честь 20-річчя Ukrainian Fashion Week, гостями яких є особистості, пов'язані зі становленням...
Фотозвіт Tarantino Party Відгуляли найстильнішу і похмуру вечірку року. Хелловін в стилі фільмів Тарантіно оцінив би сам Квентін! Як це було- у нашому фотозвіті!
ВІДКРИТТЯ НОВОГО СЕЗОНУ КУЛІНАРНИХ МАЙСТЕР-КЛАСІВ! 17 вересня відбувся перший спільний кулінарний майстер-клас ресторану Sam's Steak House і сайту «Домашний Очаг»
Гастрономічний вечеря в «Липському» з Массімо Боттура 7 квітня 2016 року в Києві відбулася гастрономічна подія року - вечеря в стилі Osteria Francescana (3 зірки "Мішлен", №2 в світовому рейтингу The World's 50 Best Restaurants) від видатного...
День Народження «Голден Гейт» Друзі, ми дякуємо вам за те, що розділили цей день з нами, подарували свої посмішки і гарний настрій, раділи і святкували разом з нами!
День народження Tequila House. Фотозвіт 9 жовтня ресторан Tequila House відзначив своє 17-річчя. Офіційним спонсором заходу виступила ТМ Olmeca.
Фірмовий майстер-клас від Sam's Steak House Шеф-кухар ресторану, Руслан Гарбуз, вчить любителів смачно готувати коронні страви одного з найстаріших стейк-хаусів Києва.
Показати ще