5 фактів про текілу від Tequila House
empty:general/phones_bottom
5 фактів про текілу від Tequila House
  1. Справжню текілу роблять виключно з соку блакитної агави, яка фактично є лілією, а не кактусом.

  2. Агаві необхідно приблизно 8 років, щоб досягти рівня зрілості, придатного для заготівлі та застосування у виробництві текіли.

  3. Найпоширенішою помилкою є думка, що справжня текіла повинна мати черв'яка на дні пляшки. Але хробак насправді зустрічається в текілі низької якості, наприклад, в мескалі, та використовується скоріше як маркетинговий хід.

  4. Jose Cuervo був першим у комерціалізації ринку текіли. Він не менш реальний, ніж Джек Деніелс, Джим Бім або капітан Морган.

  5. 24 липня - Міжнародний день текіли.
     

У меню ресторану Tequila House представлено більш ніж 20 видів текіли провідних виробників напою, такі як Olmeca, Jose Cuervo, El Jimador та інші.

Розповісти друзям:
Інші події
Бренд-шеф ресторана "Buddha-Bar" запрошує спробувати оновлене меню! У новому літньому сезоні меню у меню представлені страви європейської кухні та паназіатські хіти в авторській версії бренд-шефа - меню спринг ролів -  рулети-конверти
Нові ланчі в Sam's Steak House Чекаємо вас на ланчі з 12:00 до 16:00 в будні. Тепер ми пропонуємо три види на вибір.  
Дегустація виски The Macallan, Highland Park та Naked Grouse Друзі, у нас з’явилася нова дегустація сингл-молтів: чотири абсолютно різних сети, що яскраво розкривають смаки віскі The Macallan, Highland Park и Naked Grouse.
Ігриста п’ятниця в Tbiliso! Відтепер, кожну п`ятницю в мережі ресторанів Tbiliso оголошуємо ІГРИСТОЮ
Всі події Архів подій