empty:general/phones_bottom
Пн – Нд с 11.00 до 22.00
180 гостей
067 440 94 61

PRAKTIKA - це про новий рівень гастрономічного і культурного досвіду гостей. PRAKTIKA - це про майстерне загравання з вогнем, зайомство з фудперінгом і бажання здобувати новий досвід смаку, відчуттів і емоцій. PRAKTIKA - це ф'южн культурних кодів, авторської кухні і сталої практики бартендерів.

 

Ми практично закохані у вино

Ніщо більше так не розкриває справжній смак страви, як якісне вино, яке ми підбираємо з особливою ретельністю: біле, червоне чи бокал розе. Це той самий випадок, коли вино допомагає відчути їжу, їжі відчути вино, а гостю залишитися у захваті.

 

Більше, ніж вино ми любимо наших гостей, тому завжди готові дарувати свято, організовувати корпоративи, дні народження, бізнес зустрічі і найголовніше - створювати атмосферу відпочинку і безтурботного проведення часу.

 

Практична міксологія

Кожен вікенд проводитиметься під акомпанемент заходів, як міцна традиція ресторану: притийти з сім'єю чи друзями насолодитись живою музикою, запахом свіжоспеченого хліба чи може вибрати собі напій під настрій з нашої класичної коктейльної карти, послухати від бартендерів про переваги міксології, а потім ще дізнатися для чого потрібен фудперінг і з чим його їдять.


Все пізнається на практиці - головна традиція закладу.

Майстер - класи
Майстер - класи
Авторське меню
Авторське меню
Проведення івентів
Проведення івентів
Лекції - дегустаціі
Лекції - дегустаціі
Новини
Сезон ароматних динь і солодких кавунів! Ресторан «Практика» запрошує на оновлене сезонне меню.
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК