empty:general/phones_bottom
Glenfiddich. Tasting Dinner

Перший Tasting dinner у новому сезоні 2021 року відкриваємо 10 лютого і познайомимо вас із легендарним Glenfiddich – бренд, який першим у світі відкрив категорію односолодового віскі.

 

Glenfiddich, в перекладі з гельської, означає «долина оленя». Перші краплі спирту з'явилися під Різдво 1887 року – цей рік і вважається датою заснування дистилерії Glenfiddich.

 

Зараз William Grant & Sons керує вже п'яте покоління родини. Накопичений більш ніж за 130 років досвід дозволяє виробляти першокласне віскі Glenfiddich, яке є одночасно найбільш продаваним та найтитулованішим шотландським односолодовим віскі у світі. Дбайливе слідування традиціям в поєднанні з властивим сімейства Грантів духом новаторства – дві відмінні риси віскі Glenfiddich. В асортименті Glenfiddich кожен зможе вибрати напій на свій смак: від свіжого і фруктового 12-річного та м'якого і багатого смаком 18-річного, до експериментальних лінійок, таких як торф'яний Fire & Cane або IPA Experiment, витриманий в бочці з-під крафтового пива IPA .

 

Спікер Олександр Івченко – амбасадор сімейної дистилерії Glenfiddich, дипломат, що найдовше працює в індустрії на території пострадянського простору та Східної Європи, подарує вам прекрасну нагоду покращити свої знання про віскі та порадувати свої смакові рецептори. На дегустації ви зможете дізнатися про секрети успіху продажів й усіх титулів та особливості виробництва найбільшої приватної дистилерії Шотландії.

 

Цього Tasting Dinner ви спробуєте такі знакові релізи:

  • Welcome-coctail Glenfiddich Highball;
  • Glenfiddich 12 YO;
  • Glenfiddich 15 YO Solera reserve;
  • Glenfiddich 18 YO small batch;
  • Glenfiddich  Fire & Cane.

 

Цього вечора подаватимемо страви, що найкраще пасують до віскі, а саме сет спеціальних закусок: лосось, парма, оливки, сир Gojus, мигдаль й асорті брускет; соковиті стейки Rib-Eye та T-Bone. 

 

Супроводжуватимуть вечерю вишукані води з Італії – Acqua Panna та San Pellegrino, які  є партнером сезону Single Malt. Acqua Panna та San Pellegrino – надихають людей насолоджуватись життям, підкреслюючи смак кожного моменту.

 

Вартість 800 грн.

Початок о 19:00.

Місце проведення:  Жилянська,  37 ресторан Sam’s Steak House.

Забронюйте квиток для себе та друзів на Tasting dinner за телефоном (067) 501 13 95 або (044) 287 20 00.

Розповісти друзям: