рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Новий City-Zen café&bar відкрився на Русанівці! Гармонійний концепт для динамічного міста тепер і на Русанівській набережній, 10.
Сезон віскі. Tasting dinner Ми розпочинаємо сезон віскі в форматі Tasting dinner. Це формат вечері, що, поєднує у собі дегустацію нових та легендарних релізів Single Malt.
Оновлене меню сніданків вже у Tbiliso Хочеться танцювати на радощах лезгінку, адже ми представляємо вам нове меню сніданків у Tbiliso!
Меню цієї осені вже в City-Zen café & bar У перші осінні дні ми вирішили поставити літо на репіт. Адже осінь - це не привід для хандри, особливо коли у City-Zen з'явилось нове сезонне меню!
Літня насолода в il Molino Ми підготували для вас особливий сюрприз – нове сезонне меню! Яскраве і ароматне, як саме літо!
Нові сніданки на Подолі в атмосферному DOM №10 Передчуття сніданку – це особливий стан вихідного дня, коли нікуди не поспішаєш, коли попереду час із найдорожчими людьми, коли мружишся від затишку і першого ковтка кави.
Нова Trattoria на Золотих Воротах із колоритною атмосферою Golden Gate Pub! Лише уявіть холодний ковток пива з ніжною піцою з дров’яної печі — погодьтесь, ідеальне поєднання?
Ягідне меню в City-Zen, що спробувати? Цьогорічне літнє меню в City-Zen café&bar повністю присвячено ягодам.
Всі новини