рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Пн.-Чт. - 12:00-02:00 Пт.- 12:00-04:00
Сб.- 13:00-04:00
Нд.- 14:00-02:00
350 гостей
+38 (044) 270 76 76
+38 (044) 270 76 77
Резерв онлайн

Один з найкультовіших закладів світу – ресторан “Buddha-bar” – відкрито в Києві влітку 2008 року. Київ як європейська столиця став першим містом, де з’явився Buddha-bar на пострадянському просторі. А Buddha-bar, в свою чергу, став першим світовим ресторанним брендом, що з’явився в Україні. За ледь помітними дверима вас очікує триповерховий заклад с гігантською ледь не єдиною статуєю Будди в Україні. Її створили спеціально для Києва в Таїланді та доставили сюди за спеціальною релігійною візою від Таїландських буддистів.

Кухні "Buddha-bar" відводить особливе місце. "Buddha-bar" пропонує виняткову паназіатську кухню, що базується на поєднанні східних стилів і філософії, приправлену французьким шармом. Ми не будемо, та й не маємо права, відходити від канонів, що склалися роками.
Музика в "Buddha-bar" займає найпочесніше місце. Перший діджей "Buddha-bar" Paris Клод Шале втілив неперевершену музичну концепцію, яка згодом підкорила весь світ. Вдосталь подорожуючи Індією, Індонезією, Непалом, уродженець Тунісу залишився у Франції і створив такий напрямок в музиці, в якому вдалося поєднати, здавалося б, непоєднуване - драйв Заходу і духовні азіатські мотиви. Сьогодні головним послідовником Клода Шале є резидент Buddha-bar DJ Ravin. Він вдало продовжує і удосконалює музичну концепцію світової мережі Buddha-bar. Наші резиденти Dj Kirill Doomski і Dj Artem Gafarov, перш ніж почати роботу в київському Buddha-bar, пройшли навчання і були сертифіковані безпосередньо у Dj Ravin.

 

1) Щоп'ятниці ми пригощаємо найкращими кальянами у місті!
Ми настільки впевнені, що в Buddha-Bar кращі кальяни в місті, що готові доводити це кожному гостю за наш рахунок. Про кальяни в Buddha Bar вже ходять легенди, а кожен з гостей, який хоч раз спробував кальян в нашому лаунжі, зможе миттєво і без роздумів відповісти, де в Києві найкращі кальяни. Але на цьому ми не зупиняємося і підготували для вас нову колекцію тютюнів. Цей тютюн приготовлений ручним способом, що безпосередньо впливає на якість тютюну і робить його аромат більш насиченим. Крім того, тютюн з нашої нової колекції не містить нікотину. Вибір ароматів порадує навіть найвибагливішого гурмана, так як колекція складається з понад 30 ароматів, з яких ми можемо приготувати абсолютно різноманітні мікси. Отже, все літо, кожну п'ятницю, з 21:00 до 23:00 ми пригощаємо всіх гостей кальяном.

2) Міксологія в Buddha-Bar Kiev
Коктейльна карта "Buddha-bar" немов величезній винний погребу, про колекцію в якому можна розповідати годинами. Адже вона створена на базі знань і досвіду команди барменів всіх Buddha-Bar світу на чолі з шеф-барменом мережі Маттіасом Жиру. Наша коктейльна карта включає в себе ексклюзивні коктейлі міжнародної мережі BB, які можна замовити в будь-якому Buddha Bar світу. Ще одна варта уваги група коктейлів - Slow Cocktails - готується на унікальних настійках Buddha Bar Kiev. Крім того, ми постійно створюємо нові коктейлі в рамках регулярних Mixology Nights з Галиною Третяк - шеф-барменом Buddha Bar Kiev. На цьому заході ми розбираємося з тонкощами вживання і можливими поєднаннями ароматів і смаків таких напоїв як віскі, джин, текіла, горілка і ром. Крім різноманітності коктейлів на їх основі, в такі вечори ми пропонуємо вам ексклюзивні напої, які ви, швидше за все, не знайдете в інших барних картах.

3) Buddha-Bar Kiev - постійний привілейований партнер Ukrainian Fashion Week.
Buddha-Bar як постійний партнер UFW створює приємну лаунж-атмосферу в Мистецькому Арсеналі для відвідувачів показів українських дизайнерів. Корнер Buddha-Bar можуть оцінити всі гості показів. Крім того, саме Buddha-Bar Kiev є місцем, де проходять найгучніші вечірки і afterparty показів в рамках Ukrainian Fashion Week. Гості показів, дизайнери, моделі, баєри та критики, все найстильніші і найпрогресивніші учасники fashion індустрії України є постійними гостями Buddha Fashion Party.

Новини
Ювілейне меню Buddha-bar запрошує усіх разом відсвяткувати ювілей, до якого ресторан готувався усією командою.
Цього року Buddha-Bar Kyiv виповниться 10 років Ми щасливі, що десять років тому Раймон Візан та його команда довірили українській столиці відкриття чергового закладу культової мережі Buddha-bar.
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК