рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Приєднуйтесь:
Час роботи:
044 364 10 01

Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙЛАЗ» – це новий проект, який з’явився у 2017 році.

 

У 2005 році було засновано ТОВ «АЙЛАЗ», яке спеціалізувалося на відновленні зору, тут висококваліфіковані фахівці на сучасному офтальмологічному обладнанні, що відповідає міжнародним стандартам, проводили діагностику та лікування офтальмологічних захворювань. ТОВ «АЙЛАЗ» отримало вищу категорію, сертифікат ISO і відповідало міжнародним вимогам сучасного офтальмологічного центру.

Неперервний розвиток медичного центру, розширення його можливостей та збільшення кількості пацієнтів, які бажали пройти обстеження та лікування в центрі «АЙЛАЗ», обґрунтували потребу в розширенні та подальшому розвитку клініки.

Саме тому в 2017 році з'явився проект АЙЛАЗ.

Медичний центр ТОВ «АЙЛАЗ» спеціалізується в наступних напрямках:
• корекція зору - зокрема, лазерна корекція, імплантація внутрішньоочних лінз, рефракційна терапія, рефракційна заміна кришталика, склеральної лінзи;
• хірургія катаракти;
• лікування захворювань рогівки (кератоконуса, кератитів);
• лікування та хірургія глаукоми;
• лікування та хірургія захворювань сітківки;
• лікування та хірургія косоокості;
• хірургія патологій слізних шляхів (дакриоцистита, синдрому «сухого ока»);
• реконструктивно-пластична хірургія.

Головною метою медичного центру ТОВ «АЙЛАЗ» при визначенні політики в сфері якості є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування зору, а й дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

Створена в медичному центрі система управління якістю є надійною основою для підвищення професійного потенціалу співробітників, якості та безпеки послуг, забезпечення високої результативності всіх етапів, починаючи з діагностики й закінчуючи реабілітацією після лікування.

Керівництво гарантує, що весь персонал медичного центру ТОВ «АЙЛАЗ» бере участь у роботі системи контролю якості й дотримується міжнародних стандартів діагностики та лікування.

Підприємство бере на себе зобов'язання підтримувати та вдосконалювати свою систему управління якості для того, щоб максимально задовольнити вимоги та очікування пацієнтів, які потребують сучасної діагностики та якісного лікування органів зору.

Медичний центр ТОВ «АЙЛАЗ» направляє всі необхідні ресурси на здійснення власної політики в сфері якості.

Нашими пріоритетами є і будуть:
• розширення та збільшення асортименту медичних послуг у сфері офтальмології, яких потребують наші пацієнти,
• розвиток і впровадження в українській офтальмології новітніх технологій, що дозволяють поліпшити рівень лікування важких захворювань ока,
• чітке дотримання міжнародних стандартів діагностики та лікування очних хвороб,
• розвиток диспансерної служби, що дозволяє поліпшити нагляд за пацієнтами з хронічними захворюваннями очей,
• створення умов для розвитку якості медичних послуг,
• максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника для забезпечення якісних медичних послуг для кожного пацієнта, який звернувся до лікувального закладу за допомогою.

Будемо раді вам допомогти в якісній діагностиці, лікуванні та відновленні вашого зору.

Телефон: 044 364 10 01
Адреса: Україна, м Київ, 04073, просп. С. Бандери, 17/1 (ст. метро «Почайна», в 12 хв. пішки від метро)
GPS: 50.489527, 30.49159899999995
E-mail: info@ailas.com.ua
Розклад роботи: понеділок-субота, з 09:00 до 20:00, неділя - вихіднийНовини
Фахівці «СІТІ ДОКТОРа» і «АЙЛАЗа» відкрили Центр Ендокриної Орбітопатії Центр почав свою роботу. Ми готові допомогти пацієнтам з проблемами щитовидної залози і пов'язаними з цим проблемами очей.
Нові технології, здатні зупинити прогресію короткозорості Збільшення кількості дітей з короткозорістю та її прогресуючий характер турбує офтальмологів усього світу. Які є шляхи вирішення цієї проблеми?
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК