рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Час роботи: с 8.00 до 20.00 24/7
callcenter@citidoctor.com.ua
+38 (044) 355-23-42

CitiDoctor – це новий проект, що реалізує концепт надання медичної послуги повного циклу, від постановки діагнозу до реабілітації після проведеного лікування (операції).

Задля цієї мети об’єдналися найкращі спеціалісти в області діагностики та лікування за такими напрямками: гінекологія, урологія, ортопедія-травматологія, пластична хірургія, проктологія та реабілітація, ендоскопія.

 

В клініці CitiDoctor лікарі працюють на сучасному обладнанні: УЗД апарат високого експертного класу Samsung MedisonH60, відеоендоскопічна стійка Olympus Exera II CV-180, клінічна лабораторія, МРТ, що дозволяють швидко та правильно поставити діагноз.

 

Ми створили унікальний операційний блок з підвищеним рівнем стерильності (ламінарні потоки) та сучасним циклом стерилізаційної служби.

Хірургія в CitiDoctor – це малоінвазивні втручання, використання 3D моделювання результату пластичних операцій, апарат для зварювання живих тканин серії ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД®, хірургічна стійка для лапароскопії Stryker Laparoscopy Tower, радіохвильовий хірургічний генератор Сургітрон™ EMC.

 

В клініці створений чудовий стаціонар, в якому ви відчуєте персональну увагу нашої команди. Команда спеціалізованого реабілітаційного центру допоможе швидко відновити сили після операції, в тому числі, використовуючи обладнання для фізіотерапії BTL.

 

Основною цінністю клініки CitiDoctor є її спеціалісти.

Кожний напрямок медичного центру CitiDoctor має свою команду спеціалістів, які, крім досвіду та кваліфікації, вміють знаходити персональний підхід до кожного пацієнта. Те, що запропонують вам наші лікарі – стане єдиним та унікальним рішенням безпосередньо для вас.

 

Ми орієнтовані на результат.

Стиль нашої роботи – відкрита взаємодія з нашими пацієнтами на основі довіри та взаємоповаги.

 

Наше головне завдання – точна та швидка діагностика, безпека наших пацієнтів, ефективне лікування.

 

Наша сильна сторона – сучасне обладнання, нові технології лікування, малоінвазивна хірургія, комфортна та швидка реабілітація.

CitiDoctor – це нова культура здоров’я, прозорість, міжнародний рівень обслуговування кожного пацієнта.

Новини
Сучасний український медичний центр CitiDoctor Допомога та турбота про здоров'я пацієнтів представлена в медичному центрі CitiDoctor більш ніж у 12-ти напрямках медицини, среди яких:
Медичні послуги CitiDoctor у кредит Термінове лікування та здоров’я кожного пацієнта завжди буде пріоритетом функціонування медичного центру CitiDoctor
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК