empty:general/phones_bottom
Пн – Нд с 11.00 до 23.00
180 гостей
+38 (044) 272 22 00

Sam's Steak House PRIME створений командою, яка вивчає, вибирає, дозріває та готує м'ясо ось уже 22 роки. Свої вміння та досвід команда реалізувала в брутальному арт-просторі нового ресторану. У результаті вийшов особливий мікросвіт, у якому центральне місце займає тема м'яса, півночі й затишку. Поєднання фактур - металу, каменю, дерева - роблять ресторан по-справжньому красивим та незвичайним. Гра підсвіток: від бурштинової до кольору полум'я, деталі, відкриті масивні гриль-зони, унікальне скандинавське Халле – усе це дозволяє називати новий Sam's Steak House особливим, а отже – PRIME.

 

Меню:
• Великий вибір стейків власного вологого та сухого дозрівання, американські стейки Creekstone.
• Колекція односолодових віскі, що складається з понад 2500 пляшок. Тут зібрані цікаві екземпляри односолодових віскі, кращі бленди Шотландії, Ірландії, Японії, Канади, Тайваню, Індії, а також популярні марки американських бурбонів.
• Велика винна карта, в якій основний акцент зроблено на колекцію червоних. Саме вони підкреслюють напрямок, визначений м'ясною кухнею.

 

Інтер'єр:
• Ресторан займає 2 поверхи старовинного особняка. В основному залі першого поверху - 60 посадкових місць, також на першому поверсі знаходиться окремий зал на 25 персон і дегустаційний стіл. На другому поверсі, що обладнаний необхідною технікою для проведення конференцій - 54 посадкові місця, окремий зал «Халле» з відкритим вогнем на 14 персон, а також великий комунальний стіл, де можуть розміститися 14 осіб.
• Головна тема інтер'єру - Скандинавія та властивий їй образ підкорення людиною дикої природи. Норвезькі орнаменти, меблі з масивів дерева, дивани в стилі валунів, колони і кладка з солі – усе це риси північного побуту, в якому нетрадиційна для ресторану суворість врівноважується традиційним затишком олдскульного стейк-хауса.
• Наповнення внутрішнього простору ресторану має чіткі, лаконічні форми, що вийшли з суворої функціональності північних народів. У центрі ідеї  – тільки натуральні матеріали. Дерево, метал, камінь. Окрему увагу приділено солі - найдавнішому консерванту і найважливішій спеції. В інтер'єрі Sam's PRIME сіль виконує ще одну функцію  – будівельну та декоративну. Шість соляних колон вписані в інтер'єр першого поверху, соляна кладка находиться на гриль-зоні й лежить в основі підлоги першого поверху.

 

Новини
Food-events у Sam's Steak House Prime Розумітися на якісних стравах та напоях — вміння, що стають необхідними для сучасної освіченої людини.
Glenmorangie Whisky Dinner Продовжуємо проект Whisky Dinner в Sam’s Steak House Prime.
Прем’єра! “Великий оперний стейк” в «Sam’s Steak House Prime» У нашому неймовірному мультикультурному сьогоденні є кілька тем, які особисто нам ніколи не набридають
Відкриття нового ресторану – Sam`s Steak House Prime Раді повідомити що відтепер у Києві два Sam's Steak House.
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК