empty:general/phones_bottom
11:00 - 23:00
120 гостей
+38 (044) 485 24 04 +38 (067) 657 55 56 Tequila@usgh.com.ua

Ресторан Tequila House давно є улюбленим, атмосферним і добре знайомим автентичним місцем серед киян. Ресторан відкрився ще в жовтні тисячу дев'ятсот дев'яносто сьомого року групою компаній «Мировая Карта» в історичній будівлі на Подолі. Тут незмінно смачно годують і готують кращу «Маргариту» - популярного коктейлю в меню налічується більше 10 видів. У концепцію ресторану вкладена ідея втілення Мексики, яку багато представляють із вестернів і книг. У ресторані є велика і сучасна літня тераса, де особливо затишно теплими вечорами.

На кухні трудиться молода команда, яка підтримує незмінне з відкриття, дуже улюблене гостями меню, і сміливо експериментує і творить у «спеціальних» сезонних пропозиціях. Мексиканська кухня має іспанський стрижень, французьку родзинку і трохи африканського впливу. Фахітас з телятиною та куркою, кесаділья і такос - знамениті блюда і топ продажів в меню закладу. Те, без чого не може існувати мексиканська кухня, - часникова пудра, перець халапеньо, мікси спецій - донині доставляються в Текіла Хаус з Північної Америки.

У ресторані Tequila House буде комфортно як галасливій компанії, так і великій теплій родині. Наші двері широко відкриті для всіх дорогих гостей.

 

Кальян
Кальян
Bachelorette parties
Bachelorette parties
20 видів текіли
20 видів текіли
12 видів «Маргарити»
12 видів «Маргарити»
Новини
Новорічна ніч в ресторані Tequila House 31 грудня відбудеться яскрава мексиканська вечірка, де ми всі разом зустрінемо веселий і богемний Мексиканський Новий Рік 2020!
Tequila House про текілу! У світі існує близько 1000 брендів текіли, і при виборі цього напою завжди цікаво розібратися в типі текіли, дізнатися про термін витримки і місце, де вона була зроблена.
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК