рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини ресторанів
День Подяки в Sam`s Steak House 28 листопада ми запрошуємо Вас відсвяткувати День Подяки в Sam`s Steak House!
СЕЗОН ІСТРІЙСЬКОГО ТРЮФЕЛЯ В DOM №10 Чудова новина для справжніх гурманів: цієї осені запрошуємо гостей DOM №10 оцінити нове авторське меню від шефа Георгія Шаруєва, присвячене сезону трюфеля.
М'ясо сухого дозрівання Поговоримо про сухе дозрівання або, як його називають, в міжнародній термінології «dry aged».
Оновлене осіннє меню Раді запросити вас на оновлене меню в DOM №10! Ми доповнили його осінніми стравами, які підтримають ваш настрій та зігріють незвичними поєднаннями.
Колекція односолодових віскі в Sam`s Steak House Для тих, хто бажає заглибитися у вивчення цієї теми, ми зібрали всі представлені у нас сорти та види в єдиний каталог
Бізнес ланчі у Sam`s Steak House Запрошуємо на бізнес-ланчі щодня у будні з 12:00 до 16:00
Нові глінтвейни та гарячі напої Навіть найхолодніший дощовитий день можна перетворити на свято затишку та тепла. Саме для цього ми зібрали в DOM №10 все для особливого подільського хюґе: в’язані косами пледи, крісла, що м’яко...
"SAM`S STEAK HOUSE": ІСТОРІЯ Стейк-хаус Сема-це сучасний і динамічний приклад довголіття у вітчизняній індустрії гостинності.
Сніданки щодня Ранок — найчарівніша частина дня. В ній важлива кожна деталь: затишна атмосфера, аромат свіжої кави, смак улюбленої страви. Запрошуємо провести цей час на Подолі, в DOM №10!
Сімейні сніданки вихідного дня Ранок — найчарівніша частина дня. В ній важлива кожна деталь: затишна атмосфера, аромат свіжої кави, смак улюбленої страви. Запрошуємо провести цей час на Подолі, в DOM №10!
Легендарний ресторан з незмінною адресою з 1996 року Семс Стейк Хаус на Жилянській відомий стейками, фірмовим «Цезарем», бургер-ланчами, колекціями віскі і вина.
Сезонне меню з G.H. Mumm Champagne Шампанське від знаменитого бренду, коктейлі та вишукані страви до них.
Показати ще