рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини ресторанів
Подарунковий сертифікат Найважливіше, що ви можете подарувати близьким – це любов. І ми допоможемо вам у цьому, тому що обіди та вечері у ресторані DOM №10 створені для щасливих моментів!
Новий ресторан в домі з 200-літньою історією: на Подолі відкрився DOM №10 18 грудня ми відкрили двері гостям нового ресторану DOM №10 на Спаській, 10
Оновлене сезонне меню il Molino вітаємо зиму новим сезонним меню!
Вечори грузинської музики в Tbiliso! У шаленому міському ритмі іноді хочеться затишно посидіти, послухати музику, випити вина.
22 листопада. День Подяки в Sam`s Steak House. Символом Дня Подяки є головна страва святкового столу - запечена індичка.
Зустрічайте Новорічну Ніч разом із Tbiliso! Зимове свято, улюблене у всьому світі, в Грузії відзначається з національним колоритом, з особливими місцевими звичаями.
Глінтвейн Day Відтепер, кожен четвер в мережі ресторанів Tbiliso буде зігріваючим!
Зігріваючі новинки Hot Aperol Spritz і глінтвейн лічі-кокос у City-Zen Нарешті настали ті вечори, коли і глінтвейн теплий, і друзі улюблені, і їжа смачна
«Сушія» пропонує нове соковите меню Наше нове меню дозволяє обрати роли з-поміж трьох категорій: CLASSIC, BIG FISH і FUSION, кожна з яких наділена власним кольором та вирізняється унікальною ознакою.
Головна традиція осені – гарбузове меню Текст: Уже можна пробувати у всіх наших закладах:
Запроси друзів на ребра! Ресторан Sam`s Steak House пропонує вашій увазі спеціальне реберне меню!
Азія стає ближчою у City-Zen Ми завжди були трохи про Азію. Наші салати та спрінг-роли з самого відкриття радували і вас, і нас.
Показати ще