DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng
empty:general/phones_bottom
08:00 — 23:00
80 гостей
+38 067 547 55 22 - Проспект Ст.Бандери, 17/1
+38 067 823 91 91 - вул. Гната Хоткевича, 1в в ТРК «Проспект»
+38 067 547 44 66 - вул. Велика Житомирська, 20

CITY • ZEN cafe & bar - це те місце, де можна забути про поспіх і знайти гармонію в чашці кави і щастя на тарілці. Місце, де зустрічаються протилежності і зникають протиріччя. Місце, де життя, згідно стародавнім вченням, знаходить свою справжню форму - мить, яка відбувається тут і зараз. CITY • ZEN - це те місце, де поринаєш в особливу атмосферу, яку ми ретельно і з любов'ю створювали саме для Вас.

Над неймінгом ми працювали спільно з українським журналістом і письменником Антоном Фридляндом, а більшість атрибутів інтер'єру - Made in Ukraine. Ми створили комфортне місце для ранкової кави і круасана, смачне і швидке місце для ланчу і зручне місце для pre-party з кращими коктейлями. Ми не хотіли зробити «просто ще одне кафе», ми хотіли створити щось особливе.

Наша команда поставила перед собою мету - варити найкращу каву в місті. Для цього після тривалих пошуків наш Шеф-бариста підібрав для нас кавові зерна, які ще зеленими привозять з Ефіопії, Кенії, Гватемали та Бразилії. Через півроку тривалої і копіткої роботи ми створили наш фірмовий бленд 2-х видів - CITY • ZEN strong і CITY • ZEN light. Ми самостійно обсмажуємо зерна у нашому ростері. Довіряємо це відповідальне завдання тільки найкращим українським обсмажувальникам, які використовують унікальні методики. У нашому меню є ситні пироги, супи, печеня, оригінальні сендвічі, врапи та круасани, легкі вегетаріанські салати і безглютенові страви. Справжні ласуни зможуть порадувати себе ніжними чізкейками та іншими неповторними десертами.

Кожен, хто прийде сюди, знайде свій «дзен». Час тут тече по-іншому: кожна хвилина наповнена змістом, а стрілки годинника відлічують тільки позитивні емоції. CITY • ZEN - твоє місто і твоє життя!

Все буде ОММ!
 

Новини
Новий City-Zen café&bar відкрився на Русанівці! Гармонійний концепт для динамічного міста тепер і на Русанівській набережній, 10.
Меню цієї осені вже в City-Zen café & bar У перші осінні дні ми вирішили поставити літо на репіт. Адже осінь - це не привід для хандри, особливо коли у City-Zen з'явилось нове сезонне меню!
Їх люблять усі. Бургер-меню у City-Zen cafe & bar Бургер - це стовідсоткова любов. Запитаєте чому? Все простіше, ніж ви думаєте!
Вітамінний бум нового авокадо меню в City-Zen café & bar Авокадо дуже корисно як для жінок, так і для чоловіків і містить більше 20 вітамінів і мінералів, які приносять велику користь організму.
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК