DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng рус
empty:general/phones_bottom
Новини
Сезон лисичок розпочато Один з найсмачніших та блискавично коротких сезонів – лисичковий – ми пропонуємо провести разом.
SAM’S STEAK HOUSE рекомендує: стейк на кістці Porterhouse та Т-bone – це брутальні фаворити серед стейків. Адже це не суцільне м’ясо, тут є кістка, яка грає зі смаком та потребує нюансів в приготуванні.
Співпраця з World Central Kitchen Пишаємося залученістю Sam’s до щоденної допомоги постраждалим. Наш Sam’s було обрано організацією World Central Kitchen для приготування гарячих страв для Київської області.
Чудові новини, друзі! Престижне світове видання Wine Spectator щойно опублікувало щорічний рейтинг ресторанів з найкращими винними картами по усьому світу.
Ми співпрацюємо з компанією bodo яка спеціалізується на продажу подарункових сертифікатів на враження і вже 11 років є лідером в даному сегменті ринку
DOM №10 відкрито! Працюємо щодня. Шановні гості, ми раді знову запросити вас на сімейні сніданки, затишні обіди та атмосферні вечері у старовинному будинку на Подолі.
SAM'S MARKET М’ясний ресторан Sam’s Steak House відновлює роботу у форматі доставки продуктів для барбекю або грилю. Просто до вашого дому ресторан доставить стейки Natural wet aged & dry aged, виготовлені у...
Смачні майстер-класи Sam`s: для вас, для колег, для дітей Вже понад 10 років кулінарні майстер-класи Sam’s дарують незабутні емоції. Як організувати день народження, сімейне свято або корпоратив? Просто запросіть гостей до нас та відчуйте атмосферу, коли...
Всі новини