DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
BURGER’S DAYS У SAM’S STEAK HOUSE Готуємо легендарні бургери з 1996, дуже пишаємось цим і хочемо, щоб кожен спробував наш фірмовий бургер
Сезон барбекю у Sam’s Steak House. Наші кухарі щодня готують страви на грилі і ми точно знаємо все про особливості підготовки, маринадів та приготування страв на вогні.
Дегустація крафтових вин України. Пишаємось тим, що українське вино набуває все більшої популярності. Ми зібрали вина з топових крафтових виноробень України, з різних регіонів, щоб розкрити та підкреслити автентичність кожного.
Зустрічайте - пісне меню у Sam’s Незважаючи на те, що стейк - одна з основних страв в Sam’s, ми вирішили створити для вас пісне меню і здивувати. Бо справді пісні страви можуть виходити за межі звичних смаків.
Млинцевий тиждень у Sam’s Незвичні поєднання знайомої з дитинства страви. Шеф Sam's Steak House Сергій Дзюбенко не оминув класику - млинцеві торбинки з грибами та куркою, і приготував дещо особливе.
Whisky Tasting Dinner «Port Charlotte. We are Islay» Дегустацію проводитиме Анна Купцова, бренд амбасадор Port Charlotte та віскі-експерт з досвідом понад 10 років.
The Glenmorangie. Limited 2024 Whisky Food Pairing Dinner у Sam‘s Steak House. 25 cічня. 19.00. Спікер вечері: Іван Бачурін.
Корпоративи у Sam’s у форматі майстер-класів, віскі-дегустацій, виїзних фуршетів. А для тих, хто працює дистанційно - корпоративи у zoom форматі. Онлайн майстер-клас від шеф-кухаря по стейкам, pan asian food чи святковому різдвяному меню на вибір. 
Всі новини