DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини ресторанів
Сезон барбекю у Sam’s Steak House. Наші кухарі щодня готують страви на грилі і ми точно знаємо все про особливості підготовки, маринадів та приготування страв на вогні.
Дегустація крафтових вин України. Пишаємось тим, що українське вино набуває все більшої популярності. Ми зібрали вина з топових крафтових виноробень України, з різних регіонів, щоб розкрити та підкреслити автентичність кожного.
Зустрічайте - пісне меню у Sam’s Незважаючи на те, що стейк - одна з основних страв в Sam’s, ми вирішили створити для вас пісне меню і здивувати. Бо справді пісні страви можуть виходити за межі звичних смаків.
Млинцевий тиждень у Sam’s Незвичні поєднання знайомої з дитинства страви. Шеф Sam's Steak House Сергій Дзюбенко не оминув класику - млинцеві торбинки з грибами та куркою, і приготував дещо особливе.
Whisky Tasting Dinner «Port Charlotte. We are Islay» Дегустацію проводитиме Анна Купцова, бренд амбасадор Port Charlotte та віскі-експерт з досвідом понад 10 років.
The Glenmorangie. Limited 2024 Whisky Food Pairing Dinner у Sam‘s Steak House. 25 cічня. 19.00. Спікер вечері: Іван Бачурін.
Корпоративи у Sam’s у форматі майстер-класів, віскі-дегустацій, виїзних фуршетів. А для тих, хто працює дистанційно - корпоративи у zoom форматі. Онлайн майстер-клас від шеф-кухаря по стейкам, pan asian food чи святковому різдвяному меню на вибір. 
День Подяки у Sam’s Steak House 23 листопада відзначається День Подяки, а у Sam’s запрошуємо вас на святкування увесь вікенд - з 23 по 26 листопада.
The Glenmorangie. Limited Унікальна можливість спробувати легендарні лімітовані позиції односолодового віскі зі знаменитої шотландської гуральні Glenmorangie.
Починаємо новий віскі сезон в Sam's. Культура односолодового віскі - новий світовий тренд i y Sam's ми познайомимо вас з ним ближче. Адже знаємо про віскі все і навіть більше...
Burger’s day для дітей Найкращий подарунок - це нові відкриття та смачні емоції. 1-2-3 вересня на вихідні шеф-кухар Sam’s буде проводити майстер-класи з приготування бургерів
Сезон лисичок Вже за традицією у Sam’s Steak House стартує сезон лисичок. Один з найсмачніших та блискавично коротких сезонів – лисичковий – ми пропонуємо провести разом.
Показати ще