DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng
empty:general/phones_bottom
с 8.00 до 20.00 24/7
+38 (044) 355-23-42

Хірургічний центр CitiDoctor. Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров'я без компромісів!

«CITI ДОКТОР» – новий концепт для приватної медицини в Україні. Медичний центр реалізований як хірургічний центр повного циклу, що має суперсучасний операційний блок, інтенсивну терапію, цілодобовий стаціонар, реабілітацію та діагностику – все під одним дахом.

Клініка об'єднала найкращих фахівців з найбільш затребуваних напрямів хірургії.

Вся хірургія в нашому центрі – це малоінвазивні втручання з використанням сучасних технологій: 3D-моделювання результату пластичних операцій, апарату для зварювання живих тканин серії ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД®, хірургічної лапароскопічної стійки Stryker Laparoscopy Tower, радіохвильового хірургічного генератора Сургітрон ™ EMC.

Сьогодні в медичному центрі CitiDoctor високотехнологічні методи хірургії представлені в області ЛОР-хірургії та відновлення слуху, абдомінальної малоінвазивної хірургії, ортопедії та спортивної травматології, спінальної нейрохірургії, гінекології, пластичної хірургії, ендокринної хірургії, судинної хірургії, гематології, хіміотерапії та онкохірургії.

Багато сучасних операцій вимагають особливих умов операційного блоку – повної стерильності, особливих технологій очищення повітря. Все це ми здійснили в нашій новій клініці, що була побудована для майбутнього. Три операційних блоки, оснащених ламінарними потоками, дозволяють проводити операції в умовах ідеальної стерильності.

Сучасна хірургія часто вимагає об’єднання зусиль кращих хірургів на стику різних напрямків. Команда досвідчених хірургів і використання дорогого сучасного обладнання дозволяють нам успішно вирішувати складні мультидисциплінарні проблеми.

Діагностика медичного центру CitiDoctor. В одній будівлі центру, для зручності пацієнтів, зосереджена вся необхідна діагностика для постановки та уточнення діагнозу – своя лабораторія, УЗД нового покоління (Samsung Medison H60), відеоендоскопічна стійка Olympus Exera II CV-180, а для МРТ досліджень долучено авторитетного партнера М24, що розташований в нашому будинку.

Операційний блок клініки «CITI ДОКТОР» обладнаний циклом потужної стерилізаційної служби і унікальною системою очищення повітря, що в комплексі створює максимальний рівень стерильності та безпеки.

Служба реанімації та анестезії оснащена сучасним обладнанням і здійснюється командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції.

Кімнати перебування розташовані в просторому денному і цілодобовому стаціонарі. В основу його роботи покладено персональну увагу до кожного пацієнта. Палати обладнані спеціальними функціональними ліжками, TV і Wi-Fi покриттям, санітарною зоною і комфортним особистим простором. Ми надаємо дієтичне меню для пацієнтів з особливими нормами раціону та різноманітну ресторанну кухню на вибір.

Реабілітація пацієнта представлена ​командою спеціалізованого реабілітаційного центру, що допоможе швидко відновитися після операції, в тому числі, використовуючи обладнання для фізіотерапії BTL.

Ми орієнтовані на результат.

Стиль нашої роботи – відкрита взаємодія з нашими пацієнтами на основі довіри та взаємоповаги. У пріоритеті команди точна і швидка діагностика, безпека пацієнта та своєчасне лікування.

Наша сильна сторона – сучасне обладнання, нові технології лікування, малоінвазивна хірургія, комфортна та швидка реабілітація.

Наша місія – боротьба за життя і здоров'я наших пацієнтів.

І в цьому ми проявимо лицарський характер!

Наша сила в нашому досвіді, наше благородство – в нашій чесності, наш успіх – в нашій вірі і знаннях.

Ми готові захищати вас від недуг. Наша спільна мета – ваше здоров'я.

 

Ми – лицарі хірургії CitiDoctor: ведемо боротьбу за ваше здоров'я без компромісів!


Тел. +38 (044) 355-23-40


E-mail: [email protected]

Адрес: г. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Працюємо: пн.-сб., с 8.00 до 20.00

Новини
Сучасний український медичний центр CitiDoctor Допомога та турбота про здоров'я пацієнтів представлена в медичному центрі CitiDoctor більш ніж у 12-ти напрямках медицини, среди яких:
Медичні послуги CitiDoctor у кредит Термінове лікування та здоров’я кожного пацієнта завжди буде пріоритетом функціонування медичного центру CitiDoctor
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК