DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng
empty:general/phones_bottom
В зависимости от ресторана, подробнее по ссылке
50-250
+38 (044) 225 5555
+38 (066) 525 5555
+38 (097) 722 5555

«Сушия» - всеукраїнська мережа смачної та сучасної японської кухні. 

 

Перший ресторан «Сушия» було відкрито у Києві в 2006 році. Ресторан відразу завоював любов гостей завдяки широкому вибору страв японської кухні, приємній атмосфері та бездоганному обслуговуванню. Протягом усіх років щира гостинність, високі стандарти, інноваційність та ефективність бізнес-процесів є незмінними цінностями компанії.

 

Головною особливістю мережі «Сушия» є безпечність, якість та свіжість інгредієнтів. Це можливо завдяки прямому імпорту та налагодженій системі власної логістики.

 

«Сушия» використовує лише найкращі інгредієнти з усього світу:

  • Лосось з Норвегії;
  • Крем-сир, який ви так любите у ролах Філадельфія де Люкс, з Латвії;
  • Рис з США. «Сушия» використовує рис сорту «Calrose». Цей рис містить високий відсоток крохмалю та ідеально підходить для приготування суші. «Сушия» отримує прямі поставки рису від надійного виробника з Каліфорнії (США);
  • Соєвий соус з Японії. Соус виробляється однією з найстаріших компаній Kikkoman (Кіккоман). Гості ресторанів «Сушия» насолоджуються справжнім соєвим соусом, створеним на основі найдавніших традиційних рецептур і  унікальних японських технологій.

 

Бездоганні суші, роли, сашимі, салати, гарячі страви та десерти - це те, що люблять гості «Сушия» і те, що спонукає їх повертатись в ресторани мережі знову і знову.


Ласкаво просимо на сайт Сушия

 

Новини
Сушия оновлюється У кінці 2020 року ресторани «Сушия» почали оновлювати свій зовнішній вигляд. У новому дизайні вже працюють чотири ресторани міста Києва: на Русанівці, Троєщині, Голосієво та Майдані Незалежності....
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК