empty:general/phones_bottom
Елегантне весілля в DOM №10

Як велика мрія бере початок з втілення маленького бажання, так і ваша власна казка довжиною в щасливе життя може початися з чарівного весілля в європейському стилі. Проведіть весілля мрії в домі, де 200 років панує кохання – у ресторані DOM №10. 


Запрошуємо вас до мальовничої історичної частини Подолу — на Спаську вулицю. Наш ресторан розташувався в будівлі, яка є унікальною пам’яткою архітектури Києва 19 століття. 200 років поспіль стіни цього дому зберігають історію кохання скульптора та художниці, які жили тут разом із дітьми. Тепер DOM №10 може стати чудовою локацією для святкування вашої любові.


Творцям DOM №10 вдалося дбайливо відновити будівлю і зберегти історичні деталі. В вишуканий сучасний інтер'єр гармонійно вписалися оригінальні дерев'яні балки, вінтажні меблі і декор ручної роботи від українських майстрів.


Для свого весілля ви можете обрати один з залів, названих на честь кімнат дому. У просторій світлій вітальні з класичними скульптурами та антикварним декором буде комфортно провести банкет на 35 або фуршет на 50 персон. В затишній оранжереї з живими квітами та старовинним садом, зображеному на фресковому розписі стін — влаштувати камерне свято за загальним столом на 16 або фуршет на 25 гостей. Велика майстерня, прикрашена ескізами скульпторов і колекцією декора, стане чудовою локацією для весілля на 20 персон.


В нашому меню зібрані рецепти різних країн в сучасній інтерпретації шефа, а у великій енотеці зберігаються рідкісні колекційні та популярні вина Старого і Нового світу. Тож ви зможете обрати для свята саме те меню, про яке завжди мріяли.


Вул. Спаська, 10  

Дізнайтеся більше за телефоном 067 502 03 54

https://dom10.com.ua/ 

Розповісти друзям: