empty:general/phones_bottom
Знайомтеся з кращими Single Malt віскі

Односолодовий віскі (single malt) – шляхетний напій, у нюансах смаку та аромату якого неймовірно цікаво розбиратися. У Sam`s Steak House дізнайтеся все про історію та культуру споживання, оцініть відмінності та неповторні риси найкращих single malts світу.

 

Наша колекція 

Обирайте найкращий односолодовий віскі з виняткової колекції Sam’s. Вона складається більше ніж зі 100 single malts з Шотландії, Ірландії, Японії, а також топових бурбонів. Для зручності вибору користуйтеся каталогом колекції (єдиним у Києві) з описом аромату та смаку кожного релізу.

 

Дегустаційні сети

Ідеальний спосіб познайомитися з односолодовим віскі та зустріти свій улюблений — спробувати дегустаційний сет. У кожен з наших 6 сетів входить 3 невеликих порції (20мл) різних релізів single malts — димних, фруктових, м’яких, торф’яних, солоних, класичних, легендарних тощо. Також є сет з 4 найкращими американськими бурбонами. На допомогу у виборі вам завжди прийде наш віскі-сомельє Володимир Лисовець. 

 

Дегустації-вечері Tasting Dinner

Tasting dinner — серія вечерь, що поєднує дегустацію нових та легендарних релізів односолодових. Немає значення, новачок ви у світі single malts, чи досвідчений поціновувач, Tasting dinner у Sam’s Steak House поглибить ваші знання про віскі та потішить смакові рецептори. 

 

Tasting dinner — це 2-3 години захоплюючої вечері, впродовж якої ви долучитеся до теорії віскі та продегустуєте цікаві релізи у компанії експертів.

 

Наші дегустації-вечері присвячені найкращим з односолодових. У цьому сезоні ви дізнаєтеся більше про  такі визначні імена, як The Macallan, Talisker, Aberlour, Glenmorangie, Port Charlotte та ін. 

 

У вечерю входить:

- welcome-cocktail, 

- дегустація 3-4 релізів односолодового віскі, 

- сет гастрономічних закусок під кожен реліз, 

- соковитий стейк та овочі гриль,

- talk & drink із запрошеним експертом.

 

Слідкуйте за оновленнями — скоро ми повідомимо дати серії Tasting dinner сезону 2021/2022.

Забронюйте квиток для себе та друзів у ресторані Sam’s Steak House за телефоном (067) 501 13 95.

 

Розповісти друзям: