empty:general/phones_bottom
Новий віскі сезон у Sam’s Steak House

У січні ми розпочинаємо новий сезон Single Malt в форматі foodpairing. Вечеря-дегустація Single Malt – це  2-3 години смачних гастрономічних страв з захоплюючою теорією віскі, знайомством та смакуванням цікавих релізів.

Наші гастрономічні вечері присвячені найвідомішим та найсмачнішим з односолодових виски, на яких, окрім давно відомих, ви матимете можливість спробувати нові релізи Single Malt. Вечері для tasting dinner увесь віскі-сезон готуватиме наш шеф-повар Сергій Дзюбенко: сет спеціально підібраних страв під кожен реліз віскі та соковиті стейки.

 

Спеціально запрошені бренд-амбасадори розповідатимуть про усі особливості смакування та цікаві факти про односолодове віскі. Ми пропонуємо вам долучитися до теорії віскі та продегустувати їх під наглядом експертів.

 

Ціна кожного Tasting dinner залежить від добірки релізів, які будуть представлені (від 1500 грн). Дегустація включатиме Welcome-cocktail, 3-4 релізи односолодового віскі та вечерю з 3-4 спеціально підібраних страв.

 

Перші Tasting dinner на віскі сезон:

26 січня, середа – The Glenlivet, спікер Андрій Охремчук;

09 лютого, середа – The Wild Geese, спікер Олег Сафонов;

23 лютого, середа – The Highland Park, спікер Олег Якобенко.

 

Слідкуйте за оновленнями, оскільки дати можуть доповнюватися.

 

Партнером сезону Single Malt є Acqua Panna та San Pellegrino – вишукані води з Італії. Acqua Panna та San Pellegrino – надихають людей насолоджуватись життям, підкреслюючи смак кожного моменту.

 

Детальніше про Tasting dinner дізнавайтеся у ресторані Sam’s Steak House та за телефоном (067) 501 13 95.

Розповісти друзям: