empty:general/phones_bottom
10:00 - 23:00 Субота, неділя 11:00 - 23:00
100 гостей
+38 (044) 287 2000

sams@usgh.com.ua

Легендарний Sam's Steak House вперше відчинив свої двері в 1996 році. Перший стейк хаус в Україні! 23 роки успішного досвіду в дозріванні м'яса і приготуванні стейків. Розпочавши свою роботу ще американським бістро, «Uncle Sam» вже в 2002 році стає першим стейк хаусом в Україні! 

 

Власне міні виробництво по підготовці й дозріванню м'яса. Унікальна технологія дозрівання м'яса у власній оболонці з натурального яловичого жиру використовується на сьогоднішній день вкрай рідко. Саме задля розробки цієї технології, якій наразі понад 20 років, були спеціально запрошені іноземні фахівці. У той час вперше на українському гастрономічному просторі з’явилося  поняття «дозрівання м'яса». 

 

Інтер'єр Sam's виконаний в теплій сірій гамі, а особливу атмосферу створюють яскраві акценти у вигляді постерів американських рок–легенд і пейзажів Нью-Йорка. У затишному ретро-кабінеті гості можуть провести камерний обід або вечерю. 

 

Меню ресторану – це великий асортимент найпопулярніших стейків сухого та вологого дозрівання - Ukrainian Special Beef.13 видів стейків: Ріб-Ай, Ріб-Ай Прайм, Нью-Йорк, Т-Боун, Портерхаус, Шатобріан і Тендерлойн в «lady's size», «men's size», а також великі стейки на компанію – кожен може вибрати «свій» стейк. Тут ви можете також спробувати м'ясо американського виробника – мармурову яловичину America's Heartland Beef. Ресторан пишається своїми карпаччо і тартарами, а також фірмовими коктейлями «Мері». Незмінний ось вже 20 років рецепт «Цезаря», приємно здивує всіх шанувальників знаменитого салату.

 

Винна карта з найпопулярнішими сортами вин з усіх "м'ясних регіонів світу". В енотеці ресторану представлені сорти з Аргентини, Іспанії, США, Автралії та Нової Зеландії, Чилі, Італії, Франції, а також вина України та Грузії. Крім того, такі знамениті вина, як Malbec, Kendall, Valpolicella, Barolo представлені також і побокально.

 

Колекція односолодових віскі і бурбонів з усіх регіонів світу! Віскі каталог для всіх цінителів, хто бажає дізнатися про цей напій більше. Дегустаційні сети по 20 мл, завдяки яким ви зможете спробувати більше видів віскі і вибрати свій улюблений .

 

Ланч щодня з 12:00 до 16:00. Крім класичних ланчів, гості можуть спробувати популярні бургер ланчі і стейк ланчі за спеціальною ціною. Стейк ланч від sam's пропонує гостям пообідати соковитим стейком за ціною від 335 грн за 2 страви. 

 

Sam's Food пропонує всім бажаючим вибрати сирі стейки для приготування вдома, а також бургер - набори і ребра BBQ. Сендвічі, боули, паштет і хумус з собою для всіх, хто поспішає по дорозі в офіс.

 

Майстер-класи, як спосіб ділитися своїм багаторічним досвідом і знаннями з гостями. Індивідуальні та корпоративні майстер-класи від Шефа, на яких всі бажаючі можуть навчитися правильно готувати м'ясо, вибирати стейки, правильно дозрівати м'ясо в домашніх умовах і багато іншого. А любителів пікніків із задоволенням навчать готувати м'ясо на природі. 

 


 Легендарний. Улюблений. М'ясний.

Новини
Bloody Mary & steak Rib-Eye Як приготувати найгарячіше поєднання Bloody Mary на основі Ketel One та соковитий стейк? Навчає бренд – амбасадор Ketel One Дмитро Коломиєць, готує – Шеф Sam`s Steak House!
Be MEET Valentine Любовь к нашим стейкам объединяет сердца! Ждем на День всех влюбленных в Sam's Steak House.
Bruichladdich tasting dinner/ Вечеря – дегустація віскі Продовжуючи традицію знайомства з віскі Sam`s Steak House, запрошує вас на особливий вечір – Bruichladdich tasting dinner!
Бізнес ланчі у Sam`s Steak House Запрошуємо на бізнес-ланчі щодня у будні з 12:00 до 16:00
Всі новини
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК