Anniversary menu
рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Ювілейне меню Buddha-bar запрошує усіх разом відсвяткувати ювілей, до якого ресторан готувався усією командою.
Відкриття нового City-Zen café & bar! 20 серпня відбулося відкриття 4-го закладу ресторанної мережі City-Zen café & bar.
Піклуємося про майбутнє разом! Приблизно половина дітей до моменту закінчення навчання у школі страждають на короткозорість. Це пов’язано з багатьма різними причинами, серед яких головна – сучасний спосіб життя наших дітей та...
Сучасний український медичний центр CitiDoctor Допомога та турбота про здоров'я пацієнтів представлена в медичному центрі CitiDoctor більш ніж у 12-ти напрямках медицини, среди яких:
Цього року Buddha-Bar Kyiv виповниться 10 років Ми щасливі, що десять років тому Раймон Візан та його команда довірили українській столиці відкриття чергового закладу культової мережі Buddha-bar.
Нові технології, здатні зупинити прогресію короткозорості Збільшення кількості дітей з короткозорістю та її прогресуючий характер турбує офтальмологів усього світу. Які є шляхи вирішення цієї проблеми?
Оновлене сезонне меню! Чекаємо на вас у Сім’ї ресторанів il Molino! Відзначимо літо по-італійськи смачно!
Сушия ввела літнє меню з фокусом на ЗСЖ і збільшила продажі Акцент зроблений на правильне харчування для здорового способу життя
Консультація спеціаліста та ендоскопія в одній пакетній пропозиції Цього літа ми вводимо оновлені пакетні послуги на ендоскопію: