рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Нова Trattoria на Золотих Воротах із колоритною атмосферою Golden Gate Pub! Лише уявіть холодний ковток пива з ніжною піцою з дров’яної печі — погодьтесь, ідеальне поєднання?
Лисички та ягоди – сезонне меню в DOM №10 Сезонні продукти – чистий смак і суцільна користь. Не дивно, що наш шеф Георгій Шаруєв обожнює з ними працювати і завжди відшукує найкращі.
Ягідне меню в City-Zen, що спробувати? Цьогорічне літнє меню в City-Zen café&bar повністю присвячено ягодам.
Яскраві новинки цього літа Не уявляєте ідеальне літо без яскравих смаків та вражень? Ми — теж. Тож зустрічайте нове меню Сушия, де на вас чекають:
Award of Excellence Престижне світове видання Wine Spectator опублікувало щорічний рейтинг ресторанів з найкращими винними картами по усьому світу. DOM №10 отримав свій перший келих - Award of Excellence!
Літо. Друзі. BBQ Святковий вікенд до Дня Конституції з 27 по 29 червня – гарний привід для дружнього або сімейного BBQ за містом!
Доставка Food Box і готових наборів для BBQ Святковий вікенд і літні вечори - прекрасний привід для дружніх і сімейних зустрічей за келихом вина, легкими закусками і смачним BBQ.
Продуктова крамниця в il Molino Dolce vita з доставкою додому замовляли? il Molino поспішає поділитися радісною звісткою: ми запустили продуктову крамницю, і вона вже тішить поціновувачів вишуканої італійської гастрономії!
Всі новини
Вітаємо вас на сайті USG Holding!

USG Holding - велика українська група компаній, яка ось уже понад 20 років об'єднує і розвиває послуги в сфері ресторанного, готельного та медичного бізнесу. USG означає Uncle Sam's Group. Uncle Sam's Group була створена американською компанією USU Inc у 1995 році. Розвиток в Україні почався в 1996 році з відкриття першого ресторану Uncle Sam. Далі під брендом «Мировая Карта» компанія стала одним із засновників ресторанного бізнесу на території України, паралельно розвиваючи додаткові види діяльності в сфері послуг. У 2018 році стало можливим об'єднати всі напрямки бізнесу в єдиний USG HoldingСтруктура холдингу включає в себе бізнес-компанії il Molino, «Сушия», TbilisoCity-Zen, окремі ресторанні проекти DOM №10Sam's Steak HouseПрактика, Балаган. Холдинг володіє міжнародною ліцензією та керує Buddha bar Kyiv. USG Holding належить частина акцій готелю «Хрещатик». Окремий напрямок діяльності - медичні проекти: Citi-Doctor - нова клініка повного циклу, і Айлаз - офтальмологічний центр. Нашими цінностями є результативність та лідерство, порядність, чесність і стабільність, партнерство, відповідальність і командний дух, прогрес і інноваційність.