DOM №10 ОТКРЫТ! РАБОТАЕМ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Whisky Tasting Dinner «Port Charlotte. We are Islay» Дегустацію проводитиме Анна Купцова, бренд амбасадор Port Charlotte та віскі-експерт з досвідом понад 10 років.
The Glenmorangie. Limited 2024 Whisky Food Pairing Dinner у Sam‘s Steak House. 25 cічня. 19.00. Спікер вечері: Іван Бачурін.
Корпоративи у Sam’s у форматі майстер-класів, віскі-дегустацій, виїзних фуршетів. А для тих, хто працює дистанційно - корпоративи у zoom форматі. Онлайн майстер-клас від шеф-кухаря по стейкам, pan asian food чи святковому різдвяному меню на вибір. 
День Подяки у Sam’s Steak House 23 листопада відзначається День Подяки, а у Sam’s запрошуємо вас на святкування увесь вікенд - з 23 по 26 листопада.
The Glenmorangie. Limited Унікальна можливість спробувати легендарні лімітовані позиції односолодового віскі зі знаменитої шотландської гуральні Glenmorangie.
Починаємо новий віскі сезон в Sam's. Культура односолодового віскі - новий світовий тренд i y Sam's ми познайомимо вас з ним ближче. Адже знаємо про віскі все і навіть більше...
Burger’s day для дітей Найкращий подарунок - це нові відкриття та смачні емоції. 1-2-3 вересня на вихідні шеф-кухар Sam’s буде проводити майстер-класи з приготування бургерів
Сезон лисичок Вже за традицією у Sam’s Steak House стартує сезон лисичок. Один з найсмачніших та блискавично коротких сезонів – лисичковий – ми пропонуємо провести разом.
Всі новини