рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Новорічні свята в DOM №10 Корпоративний івент у стилі fine dining, різдвяний сімейний обід або новорічна вечеря з друзями — будь-який захід здатний перетворитися на зимову казку в творчій атмосфері старовинного дому XIX...
Запальне грузинське диско у Новий Рік Запрошуємо вас зустріти Новий Рік у теплій та веселій атмосфері грузинського диско!
Холодний сезон для самого найтеплішого та найблагороднішого теплого і благородного напою – віскі Не відкладайте знайомство з новими напоями, можливо, в цей раз ви знайдете саме свій.
Новорічна ніч в ресторані Tequila House 31 грудня відбудеться яскрава мексиканська вечірка, де ми всі разом зустрінемо веселий і богемний Мексиканський Новий Рік 2020!
Коктейльне меню на честь сезону трюфеля у DOM №10 У рамках меню, присвяченого сезону чорного трюфеля, створені особливі коктейлі, призначені доповнювати страви з благородним гастрономічним золотом.
Їх люблять усі. Бургер-меню у City-Zen cafe & bar Бургер - це стовідсоткова любов. Запитаєте чому? Все простіше, ніж ви думаєте!
День Подяки в Sam`s Steak House 28 листопада ми запрошуємо Вас відсвяткувати День Подяки в Sam`s Steak House!
Вітамінний бум нового авокадо меню в City-Zen café & bar Авокадо дуже корисно як для жінок, так і для чоловіків і містить більше 20 вітамінів і мінералів, які приносять велику користь організму.
Всі новини