рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Енотека ресторану DOM №10 В DOM №10 створена власна колекція вина — зібрані сотні вин зі Старого та Нового світу: Ізраїлю, Австралії, Нової Зеландії, Аргентини, Чилі, США, України та добре знайомих Грузії, Італії й Франції.
Оновлені сімейні сніданки Перші години дня – це камертон, за яким легко налаштувати звучання цілого дня. Тому ми так багато уваги приділяємо ранковим стравам. Запрошуємо вас спробувати оновлені сімейні сніданки в DOM №10!
Віскі дегустації в Sam`s Steak House Не відкладайте знайомство з новими напоями, можливо, в цей раз ви знайдете саме свій.
Подарунки до зимових свят Час дивувати та дарувати яскраві враження! Ресторан DOM №10 приготував для ваших рідних, друзів та колег святкові набори зі смачним сюрпризом.
Різдвяне меню до сімейного столу Наближається найчарівніша ніч року. Проведіть свято, насолоджуючись спілкуванням з найближчими людьми, а ми потурбуємося про новорічний стіл.
Новорічні свята в DOM №10 Корпоративний івент у стилі fine dining, різдвяний сімейний обід або новорічна вечеря з друзями — будь-який захід здатний перетворитися на зимову казку в творчій атмосфері старовинного дому XIX...
Запальне грузинське диско у Новий Рік Запрошуємо вас зустріти Новий Рік у теплій та веселій атмосфері грузинського диско!
Новорічна ніч в ресторані Tequila House 31 грудня відбудеться яскрава мексиканська вечірка, де ми всі разом зустрінемо веселий і богемний Мексиканський Новий Рік 2020!
Всі новини