рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Стейки власного дозрівання Sam`s Steak House за спеціальною ціною! Ми знаємо, як ви полюбляєте наші стейки власного дозрівання та приготували для вас спеціальну пропозицію, адже карантин зовсім не привід відмовляти собі в улюблених стравах!
Карантин в ресторанах Шановні гості, друзі та партнери, Безпека та здоров’я кожного гостя та команди є нашим найвищим пріоритетом. Наші ресторани зачинено на карантин. Бережемо один одного, чекаємо добрих...
DOM №10: нове меню до Великого посту Продовжуйте свої гастрономічні пригоди в DOM №10 незалежно від пори року. Спеціально до Великого посту наш шеф Георгій Шаруєв створив нове меню зі сміливими смачними поєднаннями.
Bloody Mary & steak Rib-Eye Як приготувати найгарячіше поєднання Bloody Mary на основі Ketel One та соковитий стейк? Навчає бренд – амбасадор Ketel One Дмитро Коломиєць, готує – Шеф Sam`s Steak House!
Масляна на Подолі! Зустрічайте свято в DOM №10 Веселої Масляної бажаємо вашій родині! Запрошуємо підтримати красиві старовинні традиції та завітати на особливе меню млинців.
Be MEET Valentine Любовь к нашим стейкам объединяет сердца! Ждем на День всех влюбленных в Sam's Steak House.
Бізнес ланчі у Sam`s Steak House Запрошуємо на бізнес-ланчі щодня у будні з 12:00 до 16:00
Побачення у День Закоханих Коли ми закохані, реальність стає набагато яскравішою, ніж найсміливіші мрії – любов створена надавати життю зміст.
Всі новини