рус укр eng
empty:general/phones_bottom
Новини
Оновлене осіннє меню Раді запросити вас на оновлене меню в DOM №10! Ми доповнили його осінніми стравами, які підтримають ваш настрій та зігріють незвичними поєднаннями.
Нові глінтвейни та гарячі напої Навіть найхолодніший дощовитий день можна перетворити на свято затишку та тепла. Саме для цього ми зібрали в DOM №10 все для особливого подільського хюґе: в’язані косами пледи, крісла, що м’яко...
Сніданки щодня Ранок — найчарівніша частина дня. В ній важлива кожна деталь: затишна атмосфера, аромат свіжої кави, смак улюбленої страви. Запрошуємо провести цей час на Подолі, в DOM №10!
Сімейні сніданки вихідного дня Ранок — найчарівніша частина дня. В ній важлива кожна деталь: затишна атмосфера, аромат свіжої кави, смак улюбленої страви. Запрошуємо провести цей час на Подолі, в DOM №10!
Легендарний ресторан з незмінною адресою з 1996 року Семс Стейк Хаус на Жилянській відомий стейками, фірмовим «Цезарем», бургер-ланчами, колекціями віскі і вина.
Сезонне меню з G.H. Mumm Champagne Шампанське від знаменитого бренду, коктейлі та вишукані страви до них.
Майстер-класи В Sam's Steak House регулярно проходять індивідуальні майстер-класи, на яких можна не тільки навчитися смачно готувати, але і дізнатися багато цікавого про те, як правильно обирати м'ясо, а також...
А у нас в il Molino – свято літа! І чим його відзначити, якщо не новим літнім меню?
Всі новини